V okolí našeho penzionu je mnoho zajímavých a krásných míst, kam zajet či zajít na výlet. Máme pro vás několik nápadů, jak si zpestřit den a postarat o zábavu i dětem.

Chcete všechny tipy?

Máme pro Vás připravená zajímavá videa na další tipy na výlety po okolí. Vyplňte prosím formulář níže a budete odkázáni na stránku s několika videi z okolí.

Hustopeče u Brna (7km)

Malebné městečko s bohatou historií, novým koupalištěm, krytým bazeném.

Dolní Věstonice (2km)

Archeologické expozice, nálezy osídlení lovců mamutů, kopie sošky Věstonické Venuše. Pavlovské vrchy – Pálava, chráněná krajinná oblast a historická rezervace na seznamu UNESCO. Zřícenina Dívčí hrad, Sirotčí hrádek.

Mikulov (10km)

Nádherné příhraniční město s bohatou historií. Nové a moderní koupaliště s tobogánem. Zámek s vinotékou a vinařskou expozicí, sbírky regionálního muzea, Dietrichštejnská hrobka, synagoga, sloup Nejsvětější trojice. Kozí hrádek a Svatý kopeček, nově otevřené jeskyně na Turoldu.

Laa an der Thaya (30km)


Termální lázně, moderní koupaliště a bazény se sladkou i slanou vodou. Starobylé městečko na Dyji, gotický pranýř, barokní morový sloup, muzeum.

Brno (37km)

Historické centrum, Stará radnice, ZOO, Špilberk, Petrov, projížďka parníkem po přehradě.

Moravský Krumlov (37km)

Barokní zámek se stálou výstavou obrazů A. Muchy – Slovanská epopej.

Moravský kras (70km)


Území protkané krápníkovými jeskyněmi. Punekvní jeskyně, prohlídka na lodičkách i pěšky podzemím, propast Macocha, jeskyně Balcarka a Sloupskošošůvské jeskyně.

Znojmo (55km)

Rotunda, znojemské podzemí, radniční věž, Znojemský hrad, krásný aquapark.

Vyškov (65km)

Nádherný aquapark – jeden z nejlepších v ČR se spoustou skluzavek a tobogánem. V areálu je i proslulý dinopark se spoustou prehistorických zvířat.

Ganzendorf (80km)

Safaripark.

Vídeň (90km)

Hlavní město Rakouska, historické centrum, Schönbrunn, Prátr.

Zanechte názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. *